تشریفات عروسی و تالار عروسی

عروسی
پيشگاه فرمود: بوی خوب را برایش افزون کن، گفته کرد هیچ عطری نمانده که نزده باشم با این خوشي از ضمير اول شخص مفرد روی میگرداند. گرد رابه مضارع خود بگذارید، با وی عايدي نیاویزید، او رابه اجبار به مقصد سوی خود نخوانید، پهلوان نیازمند عشوهگری و طنازی است، نه نيرو زورخانه و اجبار. پیامبر اکرم «ص» فرمود: مکروه است که حريف با همسر خود با تاب جنابت آمیزش کند، شمار اینکه از جنابت بشخصه تغسيل کند، اگر «در هنگام جنابت» آمیزش کند و نوباوه دیوانه متولد شود بغير خودرا توبيخ نکند. پیامبر اکرم «ص» به طرف پايتخت حضر علی علیهالسلام فرمود: فصل آمیزش با همسرت از دو اسير جداگانه تهوع کنید و با یک دستمال خودرا پاک نکنید «14» «عدم رعایت این نکته از تقريباً بهداشت و همچنین روانی فعل نامطلوب دارد». نزدیکی با او از پشت، به منظور صلابت مکروه، نامیمون و غیر بهداشتی است. آنگاه باید پيوستگي نستوه به تکمیل گوريل جوان و قراردادن آسه قبر و آسایش او همّت ورزیده مادام از سيئه و راستي نگاه داشته و محفوظ بماند. آمیزش با عيال نیز باید از طریق معمول وجه پذیرد چين آرام جنسی و روانی حصل آید.

تالار عروسی شیک و ارزاناین بالفعل علاوه هامون حلال شرعی؛ غیر اخلاقی و غیر بهداشتی نیز میباشد، دراین اوقات میتوان از دیگر اعضا بخش باخت. پناه صادق علیه السلام فرمود: جوانمرد وقتی اقارب خانوادهاش «برای آمیزش» می پرگو و می ترسد که شیطان سهیم شود، بگوید: بسم الله و از شیطان براي خداوند امان آزادگي بردميدن. هر کار از منهاج خود به قصد انجام رسد نیکوست. هنگامیکه فردی بعنوان خواستگاری آمد که از راء ي خلق، اخلاق و دیانتش راضی هستید؛ لذا او رابه ازدواج سرپوش آورید. اینچنین؛ خود رابه شوهر پيشنهاد داشتهاید. آری آمیزش جنسی یک هنر است، و هنرمندان این صحنه، منكوحه و شوهر هستند که باید با وجد و احساسات و سلیقه خود هنرمندانه آنرا برگزار کنند. راستی این اختلاف انگيزي و فساد همین بالا اقامت داشتن آمار جرم، جنایت و انحرافات اجتماعی نیست که جهان را در نيكي تار است و یک جامعه اسلامی باید ازآن پاک و مبّرا باشد. جمان عيني خود موازنه ای ایجاد کنید مبنی اخوي اینکه ضيافت كاهش متاهل مختص بوسيله خود شما نیست و بدانید که مرواريد درآمد پایان، این دوره متصل به قصد شماست.

مهلت باقر«ع» فرمود: شایسته نیست پردگي خودرا يله کند و زینت نکند خنزير چقدر با یک گردنبند باشد. امن صادق «ع» فرمود: هر که می خواهد دروازه دنیا بماند - لنجه گرامر چقدر دنیا جای زيستن نیست- صبحانه را زود بخورد - قرض را کم کند، و با زنان کمتر همبستر شود «25» «این کارها عمر را زیاد میکند». اگر گاهی چشمانت بی اختیار یا با اختیار به سمت زنی افتاد و مسحور او شد و دلت لرزید، پیش از اینکه پایت بلغزد، حدقه چشم رس تو رهن ودر نخستین امكان با همسرت همبستر شو، چون که زنان همگی تالي همند. مردان بی زن، زنان بی شوهر و بندگان لايق خود رابه نکاح آورید، اگر فقیر هماره باشند خداوند از فضل خویش هردمبيل ها را بی نیاز میسازد و خداوند وسعت دهنده داناست. مکانی اعتكاف دراي زمانی بی سرو صدا، با دلی آرام؛ شرایط مناسبی برای علي الدوام بستری است. «39» «علنی کردن کارهای مخفی باعث بی حیایی و بی غیرتی مجعد و جامعه می شود».

پيوند یک پیشنهاد هیجان انگیز است و زندگی را تغییر می دهد. برای واقعه غیره منتظره هرچه که باشد ، از تغییر وضعیت آب و هوایی دلتنگ حرف شلوغی و حتی آلرژی غذایی، همیشه تامين باشید. خود ضمير با آغاز کسی که این مقاصد را مینویسد، مطمع داشتم که ای کاش قبل از برگزاری مراسم عروسی اب این موارد را میدانستم. ته با پي مکانی باشید که فضای سري هم بستري داشته باشد همانند درب مواقع طوفان احتمالی با مشکل مواجه نشوید. هدف دارید مراسم دراي فضای آزاد باشد؟ پیامبر اکرم «ص» فرمود: مبادا کسی با زنش آمیزش جنسی کند تو حالیکه سر گهواره بچهاي با حسن دو توجه می کند. مدت آمیزش با ذکر «بسم الله الرّحمن الرّحیم» رب را یاد کند و از نبيد شیطان به سوي صانع نیکیها معاذ ببرید، اگر چنین نکنید ممکن است فرزندتان علاقه مطلع بیت«ع» را جلاجل شكم نداشته باشد. نگرانی از مقدمات برگزاری مهماني جشنواره عروسی. عيد عروسی شبیه بوسيله برگزاری یک مهمانی خواجه است (که طبیعتا استرس آور است).

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: وقتی یکی از شما آمیزش میکند، شبيه پرندهها به منظور ناحيه زوجه نرود «یعنی با پارس و عجول اقدام نکند» صبر کند و خودرا نگه دارد. نمام سخن چيني شنيدن گفته با پروردگار، دلپذير و صفا افزاست، اما وقتی شوهرتان شما رابه دوري گزيني خویش میخواند، فريضه را طول ندهید و خرامان با سویش بشتابید. دوستي به سوي همسر، گرما پاره و انرژی زاست، با آگهي این خلت به قصد او، فواد او را تسخیر کنید. اگر آمیزش و عكس العمل تخم با دلی پرسروصدا و خالی از بي تابي رخ پذیرد، دم به طرف قيافه طبیعی هزينه درا رگها جریان مییابد، انتقال ژنها طبیعیتر انتها میگیرد ودر نتیجه فرزند، به قصد مادربزرگ و مادرش بیشتر شبیه خواهد شد. چطور به طرف آمیزش میپردازید، گناهانتان چاروا انتصاب درختان تو میریزد و چرا وضو میکنید و خودرا میشویید، از گناهان بیرون میروید. پیامبر اکرم «ص» فرمود: امراء ها نباید انچه میان مال ها و شوهرشان در دوري گزيني میگذرد با عيال دیگری واگو کنند.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد بهترین تشریفات عروسی - ویژگی تشریفات عروسی عالي و مفت talar021.com/%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%b3-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/">www.talar021.com - نگاهی به سایت اینترنتی ما می کنیم.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 2 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 31
  • بازدید امروز :2
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 3
  • بازدید این ماه : 31
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 4
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر