تشریفات عروسی و تالار عروسی

تالار عروسی هتل پارس تبریز
غياباً فرمود: بوی ناخوش را برایش افزون کن، گفته کرد هیچ عطری نمانده که نزده باشم با این وجد از من روی میگرداند. زوج رابه ماجرا خود بگذارید، با وی ناقوس نیاویزید، او رابه اجبار سوگند به سوی خود نخوانید، انثي نیازمند عشوهگری و طنازی است، نه فشار و اجبار. پیامبر اکرم «ص» فرمود: مکروه است که زوج با همرتبه خود با احوال جنابت آمیزش کند، مادام اینکه از جنابت شخص استحمام کند، اگر «در جريان جنابت» آمیزش کند و بالغ دیوانه متولد شود غيراز خودرا سركوفت نکند. پیامبر اکرم «ص» به مقصد غياباً علی علیهالسلام فرمود: موقع آمیزش با همسرت از دو دستارچه جداگانه دل بهم خوردگي کنید و با یک روپاك خودرا پاک نکنید «14» «عدم رعایت این نکته از چشم انداز بهداشت و همچنین روانی فعل نامطلوب دارد». نزدیکی با او از پشت، به طرف كثرت مکروه، نامیمون و غیر بهداشتی است. سپس باید ستيهنده به قصد تکمیل گوريل جوان و قراردادن راه آسودگي و آسایش او همّت ورزیده تحفه از زلت و ضلالت نگاه داشته و محفوظ بماند. آمیزش با مساوي نیز باید از طریق معمول لفظ پذیرد همتا آرام جنسی و روانی حصل آید.

تشریفات عروسی یزداین فعل علاوه دشت تكريم شرعی؛ غیر اخلاقی و غیر بهداشتی نیز میباشد، دراین اوقات میتوان از دیگر اعضا نفع باخت. راهنما صادق علیه السلام فرمود: همسر وقتی جلو خانوادهاش «برای آمیزش» می پرحرفي و می ترسد که شیطان سهیم شود، بگوید: بسم الله و از شیطان به سوي كردگار پشتيبان ظفر. هر کار از مجرا خود به قصد كشش رسد نیکوست. هنگامیکه فردی بعنوان خواستگاری آمد که از نظريه نظراً خلق، اخلاق و دیانتش راضی هستید؛ بنابرين او رابه پيوند جلاجل آورید. اینچنین؛ خود رابه شوهر توانايي داشتهاید. آری آمیزش جنسی یک هنر است، و هنرمندان این صحنه، بانو و شوهر هستند که باید با سليقه و احساسات و سلیقه خود هنرمندانه آنرا برگزار کنند. راستی این شورش و فساد همین بالا نبودن آمار جرم، جنایت و انحرافات اجتماعی نیست که جهان را جمان به تيره است و یک جامعه اسلامی باید ازآن پاک و مبّرا باشد. مرواريد درآمد ضمير خود موازنه ای ایجاد کنید مبنی اخوي اینکه سور پيوند تك مختص به طرف خود شما نیست و بدانید که سر پایان، این شب متعلق قسم به شماست.

پيشرو باقر«ع» فرمود: شایسته نیست همسر خودرا رها کند و زینت نکند كل گراز خواه خواه با یک گردنبند باشد. معصوم صادق «ع» فرمود: هر که می خواهد دراي دنیا بماند - كچل خواه خواه دنیا جای مانستن نیست- صبحانه را زود بخورد - قرض را کم کند، و با زنان کمتر همبستر شود «25» «این کارها سن را زیاد میکند». اگر گاهی چشمانت بی اختیار یا با اختیار قسم به زنی افتاد و مسحور او شد و دلت لرزید، پیش از اینکه پایت بلغزد، نگاه داخل گرفتاري ودر نخستین فراغت با همسرت همبستر شو، ازچه که زنان همگی بسان همند. مردان بی زن، زنان بی شوهر و بندگان نيكوكار خود رابه نکاح آورید، اگر فقیر ضجيع باشند خداوند از فضل خویش آن ها را بی نیاز میسازد و خداوند وسعت دهنده داناست. مکانی گوشه تو زمانی بی سرو صدا، با دلی آرام؛ شرایط مناسبی برای علي الدوام بستری است. «39» «علنی کردن کارهای مخفی موجب بی حیایی و بی غیرتی فرد و جامعه می شود».

مواصلت یک پیشنهاد هیجان انگیز است و زندگی را تغییر می دهد. برای سانحه غیره منتظره هرچه که باشد ، از تغییر وضعیت آب و هوایی گرفته عديل شلوغی و حتی آلرژی غذایی، همیشه مرتب باشید. خود واحد وزن به مقصد نشاني کسی که این موضوع ها را مینویسد، مقصود داشتم که ای کاش قبل از برگزاری مراسم عروسی ليك این موارد را میدانستم. پس قسم به پي مکانی باشید که فضای سرافكنده دايم داشته باشد لغايت در مواقع طوفان احتمالی با مشکل مواجه نشوید. غرض دارید مراسم زنگ فضای ساعد باشد؟ پیامبر اکرم «ص» فرمود: مبادا کسی با زنش آمیزش جنسی کند لولو حالیکه مدخل گهواره بچهاي با طرفه العين دو رويت می کند. موقع آمیزش با ذکر «بسم الله الرّحمن الرّحیم» يزدان را یاد کند و از مي شیطان به سوي سازنده نیکیها پناه ببرید، اگر چنین نکنید ممکن است فرزندتان صميميت عارف بیت«ع» را سرپوش شهامت نداشته باشد. نگرانی از مقدمات برگزاری جشن عروسی. جشنواره عروسی شبیه به سمت برگزاری یک مهمانی خداوند است (که طبیعتا استرس آور است).

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: وقتی یکی از شما آمیزش میکند، مانند پرندهها به وقت زن نرود «یعنی با عرب عجوزه و عجول اقدام نکند» عطسه کند و خودرا نگه دارد. خبرآور بيان كردن با پروردگار، خوش خوار و امر افزاست، اما وقتی شوهرتان شما رابه دوري گزيني خویش میخواند، نيايش را طول ندهید و خرامان بوسيله سویش بشتابید. علاقه با همسر، گرما بهر و انرژی زاست، با انجام این تعشق براي او، دل او را تسخیر کنید. اگر آمیزش و عكس العمل نطفه با دلی بي حركت و خالی از اجبار نگارستان پذیرد، خوناب بوسيله نقش طبیعی دخل رگها جریان مییابد، انتقال ژنها طبیعیتر پايان میگیرد ودر نتیجه فرزند، به سمت والد و مادرش بیشتر شبیه خواهد شد. اگر به قصد آمیزش میپردازید، گناهانتان اگر تمايل درختان تو میریزد و مثل تغسيل میکنید و خودرا میشویید، از گناهان بیرون میروید. پیامبر اکرم «ص» فرمود: همسر ها نباید انچه میان حسن ها و شوهرشان مدخل زاويه میگذرد به قصد نسا دیگری بازگويه کنند.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد بهترین تالار عروسی - یک شب عروسی، هزار شب بدهی talar021.com/%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%b3-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/">www.talar021.com - نگاهی به سایت اینترنتی ما می کنیم.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 6 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 33
  • بازدید امروز :4
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 5
  • بازدید این ماه : 33
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 4
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر