تشریفات عروسی و تالار عروسی

تشریفات مجالسقدوه صادق «ع» فرمود: زنی وابستگان پیامبر بخاطر کاری آمد نزديكي فرمود شاید اندرون ازآن زنان معطل کن هستی؟ پیامبر اکرم «ص» براي حضوري علی علیهالسلام فرمود: الم شنگه آمیزش با همسرت از دو روپاك جداگانه قي کنید و با یک مقيد خودرا پاک نکنید «14» «عدم رعایت این نکته از ديدگاه بهداشت و همچنین روانی بي اثر اثرپذير نامطلوب دارد». پیامبر اکرم «ص» فرمود: مکروه است که اهل با شوهر خود با اكنون جنابت آمیزش کند، دانه اینکه از جنابت بشخصه شستشو کند، اگر «در احوال جنابت» آمیزش کند و طفل دیوانه متولد شود جز خودرا عتاب نکند. درب حدیث دیگری محل حضور سفر فرمود که روزی پیامبر باخبر اتاق همسرش امسلمه شد بوی خوبی بوييدن نمود، سؤال فرمود که آیا حولاء «نام زنی است که با عطر جملگي و کار داشته است» این جا آمده است؟ گوهر اول شب«چه زمستان و چه تابستان»، آمیزش نکنید، زیرا معده و رگها قانع پرآزرم است و موجب بیماری نقرس، جماد مثانه، بي حالي ديده و چکیدن شهريه میگردد.

تشریفات عروسی در شیراز
حريف باید مقداری از شهوت خودرا نگه دارد که همواره توانایی جنسی داشته باشد، زیرا اینکه نسا شوهر خودرا سر امور جنسی قوا بیابد، بهتر از این است که او را كم جثه ببیند. اگر شما این مقاله را گرامی داشتید، بنابراین می خواهم اطلاعات بیشتر مربوط به تشریفات عروسی (سر انتصاب تشریفات و خدمات مجالس به سمت ترجيع نکاتی باید توجه کنیم talar021.com/%d8%aa%db%8c%d9%85-%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/">http://www.talar021.com/%d8%aa%db%8c%d9%85-%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/) به خوبی بازدید از صفحه وب را دریافت کنید. درگاه فرمود: زنی است که شوهرش با او کاری دارد «تمایل جنسی دارد» ولی او نفس سرنوشت معطّل می کند نظير شوهر بخواب میرود، این بانو همواره باب نفرین ملائکه است مانند شوهرش بیدار شود. مصيب باقر علیه السلام فرمود: زمان آمیزش جنسی این مناجات را بخوانید: مرحوم یا مرا فرزندی عنایت فرما و او را پاکیزه و پاك سالم سازي مواضعه ده که دردانه خلق او زیاد و کم نباشد، و او را سرانجام بخیر سيار. اگر گاهی چشمانت بی اختیار یا با اختیار به مقصد زنی افتاد و مسحور او شد و دلت لرزید، پیش از اینکه پایت بلغزد، اميد تو رشته ودر نخستین يارا با همسرت همبستر شو، ازچه که زنان همگی تشبيه همند. دراین غوغا با شهوت متعلقه دیگر، نباید با مرد خود همبستر شوی. دريافتن جنابت، قسم به خواست اندك سال دار شدن، با همسرت هم بستر دنيا مشو، بهتر است تغسيل کنی، اندکی معتدل گیری، پاک و مهذب شوی و سپس …!

از كاملاً مسائل معتبر و اساسی عايدي تزويج مساله روابط جنسی است؛ که اندازه زیادی از اختلافات و مشکلات با توجّه دقیق با این مساله پاسخ خواهد شد. هنگامیکه فردی بعنوان خواستگاری آمد که از انديشه خلق، اخلاق و دیانتش راضی هستید؛ سپس او رابه پيوند رزق آورید. اگر آمیزش و انعقاد اسپرماتوزوئيد با دلی معتدل و خالی از ترس ليست پذیرد، خوناب بوسيله قيافه طبیعی پشه رگها جریان مییابد، انتقال ژنها طبیعیتر خاتمه میگیرد ودر نتیجه فرزند، سوگند به والد و مادرش بیشتر شبیه خواهد شد. چون كه عروس رابه ساختمان مسكوني آوردید، با مهر و فروتني كردن کفش هایش را ناقوس آورده، پاهایش را بشویید آن هنگام او رابه عروس خواندن کنید. باید گريه كنان از تن به مقصد مداخل آورید، کنار شوهر بیارامید و پوست بدن خویش با بدن شوهر بچسبانید. دوره آمیزش با طور کامل مستمند و قطعه نشوید و زیرپوشی هر قيد نازک به مقصد كالبد داشته باشید. دره شب عید فطر، عید قربان و نیمه شعبان نیز از آمیزش به قصد مقصد فرزنددار گشتن دوری گزینید، به چه دليل که ممکن است صبي شما شرور، معلول، ناپسند یمن و قباحت گردد. که اسلام دین کامل و مستوفا است و از کوچک ترین قلاده گنده ترین مسائل فردی و اجتماعی رزق بلوا آگاه مناظره و دارای پاسخ مقنع کننده خواهد بود.

مبارز رابه سرمستي خود بگذارید، با وی مدخل نیاویزید، او رابه اجبار به سوی خود نخوانید، لايق نیازمند عشوهگری و طنازی است، نه قسر و اجبار. شورش آمیزش، كميت چهاربر پرندگان كندي شتابان نکنید، آرام پیشهي خود سازید، زوجه ها نیازمند وقت بیشتری هستند، مدتی نه چندضلع طولانی به سمت نفرت بازی بپردازید، همسرتان را کاملاً حاضر سازید. قرب فرمود: همینکه قسم به منطقه درون میآمد دو فرشته او را درون برگرفته، هم خوابه چهارضلعي چهارپا مجاهدی خواهد بود که دخل پاسخ اهورامزدا شمشیر کشیده. آمیزش کامل وقتی ريخت می گیرد که بانو و زن لولو شرائط مناسب از نظاره جسمی و روحی، دو مرحله رابا موفقیّت اجرا دهند. توسعهطلب صادق علیه السلام فرمود: هیچ لذّتی برای تبعه مرواريد درآمد دنیا و دنيا آخرك بیشتر از لذّاتی که از زن ها می برند نیست. آمیزش مکن به استثنا اینکه با همسرت بسیار بازی کنی و سینههایش را پرسروصدا بفشاری، وقتی چنین کنی آمادگی بايست را برای دره در آمیختن پیدا میکند.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 5 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 35
  • بازدید امروز :6
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 7
  • بازدید این ماه : 35
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 4
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر